Apmaksa

Apmaksas iespējas

PIRCĒJS var norēķināties sekojošos veidos:

 • Ar tiešsaistes norēķinu sistēmu, Swedbank, SEB Banka, u.c.

 • Klix bankas maksājumi no sava bankas konta (i-bankas maksājumi).

Tā ir ātra un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē. Lai veiktu maksājumu, izvēlies savu banku, autorizējies un apstiprini maksājumu. Klix ir drošs bankas maksājumu ierosinātājs, kas nodrošina pakalpojumu saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) – Directive 2007/64/EC.

 • VISA, MasterCard, Maestro maksājumu kartes

Veicot priekšapmaksu, Tu vari izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esi aktivizējis iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.
Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Tava kartes konta.

 • Ar bankas pārskaitījumu.

Pārdevējs pēc Pircēja pasūtījuma saņemšanas 1 (vienas) darba dienas laikā apstiprina to, elektroniski nosūtot Pircējam Rēķinu ar visiem nepieciešamajiem Pārdevēja bankas rekvizītiem, lai Pircējs varētu veikt samaksu par pasūtījumu. Rēķins ir jāapmaksā 3 dienu laikā. Ja RĒĶINS nav apmaksāts 3 dienu laikā, pasūtījums tiek anulēts. Rēķins ir elektroniski sagatavots un derīgs bez paraksta.

 •  Pircējs apmaksu par preci var veikt ar bankas karti kurjeram, pieņemot preci no kurjera.

Sakarā ar Covid-19 šis maksājuma veids uz laiku nav pieejams, apmaksa ar bankas pārskaitījumu, maksājuma karti vai i-banku.

 • Pircējs var norēķināties skaidrā naudā vai ar bankas norēķina karti pie preces saņemšanas pie mūsu sadarbības partnera Latferm SIA, veikalā “Gorenje”, Rīgā, Gaujas ielā 29a.
 • Pircējs var norēķināties skaidrā naudā vai ar bankas norēķina karti pie preces saņemšanas mūsu SIA Bean Bag Latvia darbnīcā (ražotnē) Skolas ielā 18, Ogrē.

Atteikuma tiesības

Atteikuma tiesības ir Pircēja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma, nemaksājot Pārdevējam zaudējuma atlīdzību. Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo Pircēju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar Preces atdošanu atpakaļ Pārdevējam. Līdz 31.01.2023. atgriešanas izmaksas ar DPD kurjeru sedz pārdevējs.

 • Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz adresi: info@pufilatvija.lv vai zvanot pa tālr. 29198463, 29661397 

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību
termiņa beigām.

 • Pircēja pienākums ir 7 (septiņu) dienu laikā pēc rakstveida atteikuma nosūtīšanas atdot Preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar Preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Līdz 31.01.2023. atgriešanas izmaksas ar DPD kurjeru sedz pārdevējs.
 •  Ja Pircējs atteiksies no Distances līguma un preces, SIA Bean Bag Latvia atmaksās visus no pircēja konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus, izņemot  piegādes izmaksas, nekavējoties bet  ne vēlāk kā 14 darba dienu laikā no dienas, kad SIA Bean Bag Latvia tika informēts par lēmumu atteikties no šī līguma. Līdz 31.01.2023. atgriešanas izmaksas ar DPD kurjeru sedz pārdevējs.
 • SIA Bean Bag Latvia var aizturēt naudas atmaksu līdz brīdim, kad SIA Bean Bag Latvia būs saņēmis pircēja nosūtītās/atgrieztās preces.
 • Atgriežot preci, ir jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums: precei ir obligāti jābūt iepakotam citā, transportēšanai piemērotā iepakojumā. Pretējā gadījumā kurjerdienesta darbinieks var atteikt preces pieņemšanu.
 • Preces atgriešanas veidi:

Pircējs var atgriezt preci uz SIA Bean Bag Latvia ražotni Ogrē, Skolas ielā 18
Pircējs var atgriezt preci pie sadarbības partnera SIA “Latferm”, veikals “Gorenje”, Rīgā, Gaujas ielā 29a.
Pārdevējs nosūta DPD kurjeru uz pircēja norādīto adresi pēc atgriežamās preces.
Atgriešana klientam ir Bezmaksas.