Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kāda izmēra sēžammaisu pirkt?

XXL sēžammaiss ir patiešām liels, aizņems ievērojamu vietu, bet ir ļoti ērts. Piemērots pieaugušajiem. Šo sēžammaisu iesakām gara un spēcīga auguma cilvēkiem. Šajā sēžammaisā Jūs iegrimsiet- varēsiet ērti atpūsties un pat nosnausties. Sēžammaiss ir liels, bet viegls. Svars 7 kg, tāpēc to var viegli pārvietot pa telpu. Kad sēžammaiss netiek lietots, to var novietot uzglabāšanai istabas stūrī.

XL sēžammaiss ir piemērots jauniešiem un vidēja auguma pieaugušajiem apm. līdz 70-80kg, 165cm. Optimāls vidējs sēžammaisa izmērs, neaizņem daudz vietas. Ja telpā ir ierobežota brīva platība, iesakām izvēlēties tieši šo izmēru. XL izmēra sēžammaiss lieliski piemērots birojos kā atpūtas vieta, skolās, jauniešu un citos centros, sporta, mākslas un mūzikas skolās, bibliotēkās. Lieliski papildinās mājas ballīti. Ērts un viegls. Svars tikai 5kg, tāpēc to var viegli pārvietot pa telpu. Kad sēžammaiss netiek lietots, to var novietot istabas stūrī.

L sēžammaiss ir piemērots bērniem līdz apmēram 10 gadu vecumam. Sēžammaiss lieliski iederēsies bērnu istabās, bērnu rotaļu istabās, atpūtas istabās un atpūtas/spēļu stūrīšos, bibliotēkās un bērnudārzos.

2. Vai sēžammaisi ir izturīgi un ilgmūžīgi?

Jā. Sēžammaisi ir izgatavoti no izturīgiem audumiem. Vairāku gadu garumā  ir testēti dažādi audumi no visas pasaules un ir atrasti  kvalitatīvākie, izturīgākie un mūsu produktiem atbilstošākie audumi.

3. Vai uz sēžammaisa var izšūt vārdu vai zīmējumu?

Jā. Mēs piedāvājam sēžammaisus personalizēt. Uz sēžammaisa var izšūt Jūsu izvēlētu vārdu, uzņēmuma logo vai Jūsu izvēlēto zīmējumu. Izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajiem personalizācijas variantiem vai atsūtiet mums savu zīmējumu uz e-pastu info@pufilatvija.lv un mēs ar Jums sazināsimies, kopīgi atradīsim labāko risinājumu.

4. Vai es varu pasūtīt sēžammaisu no sava auduma?

Jā, Jūs varat atgādāt uz mūsu darbnīcu audumu un mēs Jums izgatavosim sēžammaisu no Jūsu  auduma.

5. Vai es varu pasūtīt tikai sēžammaisa apvalku, bez pildījuma?

Jā, var pasūtīt tikai sēžammaisa apvalku. Rakstiet mums uz e-pastu: info@pufilatvija.lv

6. Kur var apskatīt sēžammaisus?

Jūs varat apskatīt sēžammaisus pie mums darbnīcā “show room” Ogrē, Druvas ielā 8 un pie mūsu sadarbības partnera Rīgā, Gaujas ielā 29a.

7. Vai sēžammaisiem ir garantija?

Jā, sēžammaisiem ir 2 gadu garantija. Vairāk par garantijas nosacījumiem uzziniet šeit.

8. Cik ātri sasēžas pildījums?

Granulu sastāva 90% veido gaiss, tapēc ar laiku, lietojot pufu, granulas “sasēžas” – saplok un kļūst mazākas. Tāpēc jauns sēžammaiss pēc pirmajiem 9 – 12 mēnešiem būs jāpapildina. Intensīvi lietojot vai lēkājot (sēžammaisa pielietojums ir atpūtai) sēžammaisu var nākties papildināt pat ātrāk – pēc apmēram 6 mēnešiem. Tas cik ātri sēžammaisu būs jāpapildina ir atkarīgs no lietošanas biežuma un lietošanas veida. Sēžammaisu pildījumu var iegādāties arī pie mums.