Blogs

Premium DE LUX sēžammaiss! Jaunums!

Sēžammaiss Premium DE LUX ir tieši tāds, kā tas izklausās! Tas ir mūsdienīgs moderna dizaina premium klases un luksusa sēžammaiss ar unikālu dizainu, izgatavots no izturīgas eko ādas ar elegantām dekoratīvām nošuvēm, nepārspētam izskatam un maksimālam komfortam. Godīgi sakot, šis nav klasisks sēžammaiss no pagājušajiem gadu desmitiem, šis ir unikāls mākslas darbs, mūsdienu aktualitāte, ko ir jāizceļ un Jūsu mājas interjeru tam ir jāpapildina pēc iespējas ātrāk! Pasūtot Premium DE LUX sēžammaisu no eko ādas, dāvanā apaļais pufiņš MINI . Aktuālākais mūsdienu sēžammaiss, kuru neatradīsi nekur citur, tikai pie mums – Pufi latvija. Pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem. Piemērots lietošanai iekštelpās un ārā – no mitrumizturīgas mākslīgās ādas. Pildījums – Putu polistirola granulas (300L). Izmērs – 110cmX100cmX90cm. Sēžamdaļa no grīdas – 50cm. Sēžammaiss Premium…

Lasīt vairāk

Moderna dizaina sēžammaiss “Harmony”

Pārsteidzošs un unikāls dizains, mūsdienīgs šiks, izcila kvalitāte un komforts – tāds ir dizaina sēžammaiss “Harmony” un pufs “Harmony box”. Gluži kā mākslas darbs. Tādu sēžammaisu Tu neatradīsi nekur citur, tikai pie mums – Pufi Latvija Sēžammaiss “Harmony” ir moderna dizaina sēžammaiss, kas izgatavots no izturīgas un elegantas mākslīgās ādas. Sēžammaiss ir oriģināls, tāpēc atsvaidzinās telpu un piešķirs tai šarmu. Pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem. Piemērots lietošanai iekštelpās  un  ārā. Izgatavots no mitrumizturīgas mākslīgās ādas. Pildījums – Putu polistirola granulas (250L). Izmērs – 80cmX80cmX25cm Sēžammaisa dizains ir veidots tā, lai tas pildītu grīdas sēžammaisa funkciju, kad sēžamvieta ir plata un tuvu grīdai, bet arī ar lielisku muguras un ķermeņa atbalstu. Sēžammaiss “Harmony” ir izgatavots no daudziem kopā sašūtiem kvadrātiņiem ar iekšējo atsaišu sistēmu, kas…

Lasīt vairāk

Sēžambumbas

Divi fakti par sēžambumbām! Viens no bērnu favorītiem ir futbolbumbas, volejbolbumbas vai basketbolbumbas pufs! Tā ir viena no populārākajām dāvanām sportistiem un faniem! Tāpēc svarīgi ir zināt, kādu izmēru izvēlēties! Ieskaties sēžambumbu izmēru ceļvedī! Šī informācija Tev noderēs!

Lasīt vairāk

Sēžammaisi 2021.gada aktuālajās krāsās!

Vai Tu jau zini 2021.gada aktuālās krāsas interjerā? Katru gadu decembrī institūts “Pantone” paziņo nākamā gada aktuālās krāsas – 2021.gada aktuālās krāsas ir apgaismojoši dzeltena un pelēka. Pelēkais un dzeltenais interjerā ir aizraujošs krāsu salikums. Saulainais dzeltenais atsvaidzina garlaicīgi pelēko. Pelēkā krāsa ir praktiska, bet dzeltenā krāsa telpai piešķir siltumu, cerību un optimismu. Ienes savā interjerā dzīvesprieku! Tas mums šajā sarežģītajā laikā ir tik ļoti vajadzīgs! Izvēlies “ELEGANCE LUX” vai kādu citu Pufi Latvija sēžammaisu 2021.gada aktuālajās krāsās.  

Lasīt vairāk

Moderna dizaina sēžammaiss “ELEGANCE” MAXI – Rozā/Puķains

Rozā krāsa simbolizē jaunību, sievišķīgumu un ir saistīta ar sapņu piepildījumu. Tā ir viegla, silta un draudzīga krāsa. Šī krāsa atspoguļo harmoniju un mīlestību, nomierina un rada komfortu. Rozā/ puķainais sēžammaiss “Elegance” būs lieliska vieta, kur meitenei sapņot krāsainus un skaistus sapņus un pierakstīt tos savā rozā blociņā.

Lasīt vairāk

Sēžammaisi un pufi skolām, bērnudārziem, bibliotēkām un jauniešu centriem!

Laikā, kad Latvijas skolās un bērnudārzos tiek ieviests jaunais izglītības saturs, skolās mācību procesu un skolas vidi var veidot citādāku! Klasēs var izveidot atpūtas stūrīšus, kur ierasto krēslu vietā novietot moderna dizaina vai klasiskos sēžammaisus un pufus. Par šādu stūrīti īpaši priecātos pirmklasnieki, kuri ir “ieradušies” nezināmā vidē. Lai pirmklasnieki labāk adaptētos jaunajā vidē un mācības neuztvertu kā “slogu”, bet patīkamu nodarbi, kā arī lai starpbrīžos nebūtu jāklīst pa skolas gaiteņiem un jāmulst no lielā skolēnu pūļa un nepazustu plašajās telpās, pirmklasnieki lieliski var atpūsties, spēlēties klases atpūtas stūrītī. Skolas varētu veidot mācību procesu citādāk, kādā klasē ierastos skolas klases solus nomainīt pret ērtiem pufiem, kas skolēnus rosinātu macīties, jo klasē būtu brīvāka atmosfēra, mācību process būtu radošāks, produktīvāks būtu…

Lasīt vairāk

Sēžammaiss ar izšuvumu – uzņēmuma logo vai produkta zīmolu

Sēžammaiss vienlaicīgi var būt uzņēmuma reklāmas līdzeklis un vizītkarte, tāpēc izvēlieties sēžammaisu ar izšuvumu – uzņēmuma logo, produkta zīmolu vai moto. Sēžammaisus ar izšuvumu – uzņēmuma logo var izmantot gan uzņēmuma sporta pasākumos, komandas saliedētības pasākumos, izstādēs, citos pasākumos, kuros uzņēmums sevi prezentē vai birojā darbinieku atpūtas vietā. Biroja telpu dizains un atmosfēra var ietekmēt darbinieku darba spējas, kreativitāti, enerģijas līmeni un kopējo apmierinātību ar darbu. Lai biroja telpas padarītu darbiniekiem pievilcīgas, var izveidot mājīgas atpūtas vietas, kurās darbinieki var atpūsties un izbaudīt kopīgas sarunas un jokus. Atpūtas vietā var izvietot sēžammaisus, kas rada neoficiālu gaisotni un rosina kreativitāti.

Lasīt vairāk

Salātzaļš “Cinema Lounger” Kino atpūtas krēsls interjerā.

☘️  Salātzaļā krāsa raisa pozitīvas sajūtas, jo asociējas ar pavasari. ☘️  Laikā, kad veselīgs dzīvesveids un ”zaļa” domāšana pārņem pasauli, arī interjerā sāk vairāk izmantot zaļo toni. ☘️  Salātzaļais tonis ienes pļavas un meža smaržu ikvienā mājoklī! ☘️  Ienes pavasari un dabas noskaņu savā interjerā arī Tu!

Lasīt vairāk

Oranžā krāsa interjerā. Oranžs atpūtas krēsls interjerā

Oranžā – optimistiska, silta un spilgta krāsa. Tā ir atklātības, uzticības un entuziasma krāsa, kā arī rosina noskaņojuma uzlabošanos. Iekļaujot šo Pufi Latvija atpūtas krēslu un sēžampufiku interjerā, Jums uzlabosies noskaņojums, rosināsies līdzsvarotība un  komunicēšanās. Šis oranžais komplektiņš ļoti labi izskatīsies telpās, kur notiek dažādas tikšanās, sapulces, ballītes – tā raisīs atvērtāku komunikāciju. Tāpat oranžā krāsa labi izskatās bērnistabā, virtuvē un viesistabā. Taču oranžo krāsu labāk neizmantot kā dominējošo, bet gan kā akcentu.

Lasīt vairāk