Kvalitāte

Eleganti un izturīgi audumi

Sēžammaisi tiek šūti no elegantiem, izturīgiem un kvalitatīviem audumiem: eco (mākslīgās) ādas, poliestera auduma ar PVC pārklājumu (audums ar PVC), eleganta eko mēbeļu auduma, lai sēžammaisi kalpotu gadiem ilgi, būtu ērti un patīkami lietotājiem.

Lai Jūs varētu atrast tieši sev piemērotāko un tīkamāko sēžammaisa krāsu, piedāvājumā ir plaša audumu krāsu izvēle. Pieejami 19 mākslīgās ādas un 17 poliestera auduma ar PVC pārklājumu un 19 mēbeļu auduma krāsu toņi.

Visi piedāvājumā esošie audumi ir testēti laboratorijās un ir atzīti par drošiem un izmantojamiem ražošanā.

Mēbeļu audumi ir saņēmuši EU Ecolabel un OEKO-TEX® 100 sertifikātus, kas apliecina, ka audumiem ir augsta kvalitāte, nesatur kaitīgas vielas un ir videi draudzīgi materiāli.

Kas ir OEKO-TEX® STANDARD 100 un EU Ecolabel?

OEKO-TEX® STANDARD 100 ir viens no pasaulē pazīstamākajiem sertifikātiem tekstilizstrādājumiem, kas parāda, ka tekstilizstrādājums ir pārbaudīts uz kaitīgu vielu klātbūtni. Ja tekstilizstrādājumam ir piešķirts šis sertifikāts, tas nozīmē, ka klients var uzticēties un būt pārliecināts par augstu tekstilizstrādājuma drošību un nekaitīgumu cilvēka veselībai.

Mēbeļu audumiem ir piešķirts OEKO-TEX® 100 sertifikāts, kas apliecina, ka audums atbilst EKO-TEX® ekololoģiskajām prasībām, kas nozīmē, ka audumi nesatur kaitīgas vielas.

Mēbeļu audumiem ir piešķirts EU Ecolabel sertifikāts (EU Ecolabel Certificate), kas apliecina, ka audumi ir augstas kvalitātes, izturīgi, cilvēkam un videi draudzīgi materiāli, viegli pārstrādājami.

Kvalitatīvas dubultas vīles

Sēžammaisu darināšanas procesā tiek izmantoti kvalitatīvi mitrumizturīgi poliestera diegi mākslīgajai ādai un mēbeļu audumam.
Sēžammaisiem šujam dubultās vīles, lai tie būtu izturīgi, gadiem ilgi kalpotu un priecētu tā īpašnieku!
Katra sēžammaisa nošūtā vīle ir mūsu šuvējas rūpīgs un precīzs darbs!

Dubults rāvējslēdzējs

Sēžammaisa apakšā ir iešūti divi rāvējslēdzēji, kas nodrošina dubultu aizsardzību, ērtu lietošanu un papildināšanu. Rāvējslēdzējs ar noslēptu “kuģīti” uz iekšpusi, lai lietošanas laikā neatvērtos. Rāvējslēdzējs noslēpts zem auduma, lai neskrāpētu grīdas segumu.

Pildījums

Sēžammaisi ir pildīti ar 3-5 mm apaļās formas putupolistirola granulām (bumbiņām), kas ir paredzētas sēžammaisiem.

Granulu sastāva 90% veido gaiss, tāpēc ar laiku, lietojot pufu, granulas “sasēžas” – saplok un kļūst mazākas. Tāpēc jebkurš sēžammaiss pēc pirmajiem 9 – 12 mēnešiem būs jāpapildina. Intensīvi lietojot vai lēkājot (sēžammaisa pielietojums ir atpūtai) sēžammaisu var nākties papildināt pat ātrāk – pēc apmēram 6 mēnešiem. Tas cik ātri sēžammaisu būs jāpapildina ir atkarīgs no lietošanas biežuma un lietošanas veida. Sēžammaisu pildījumu var iegādāties pie mums.