Par mums

SIA Bean Bag Latvia ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2018.gada 18.janvārī. Ideja ir radusies jau 2014.gadā un visus šos gadus ir attīstīta līdz kļuva par biznesa iespēju.

Viss sākās ar to, ka savai jaukajai meitiņai Enijai vēlējāmies atpūtai un rotaļām sagādāt krēsliņu, kas būtu viegls un drošs lietošanā. Diemžēl Latvijā tālajā 2012. gadā neko piemērotu neatradām, tāpēc pasūtījām no ārzemēm. Saņemtais krēsliņš īsti neatbilda mūsu vēlmēm, tāpēc, ņemot vēra savas vēlmes, uztapa īstais krēsliņš pašu spēkiem.

Sākotnēji sēžammaisu ražošanas process notika dzīvoklī un piemājas garāžā. Laikam ejot sēžammaisu modeļu, audumu klāsts auga, bija nepieciešama lielāka platība un tikai ar saviem spēkiem nepietika. Šobrīd esam izauguši. Pufi Latvija komandu veido 5 cilvēku komanda.  Ražotne atrodas Ogrē, Druvas ielā 8 380m2 lielās telpās.

Mēs esam priecīgi, ka radām to, kas mums pašiem patīk! Tāpēc mūsu produkti ir koši, dzīvespriecīgi, kvalitatīvi un ar mīlestību radīti.

Darbības mērķis – sniegt labāko tavai atpūtai!

Pašreiz uzņēmums savus produktus pārdod Latvijā un Igaunijā, šogad plānojam uzsākt eksportu uz Lietuvu.

Pufi Latvija galvenie biznesa virzieni – klasiskie sēžammaisi, moderni dizaina sēžammaisi, personalizēti sēžammaisi ar izšuvumiem, dekoratīvie spilventiņi, guļvietas dzīvniekiem un sēžammaisu, pufu iznomāšana. Sadarbībā ar mākslinieci Jutu no Juta art ir tapusi makramē produktu kolekcija: pufi un spilveni ar mezglojumiem.

Katrs sēžammaiss tiek šūts individuāli un ir 100% roku darbs. Sēžammaisus darina un šuj latviešu meistari, ieliekot tajos pozitīvas domas un laba vēlējumus, piešķirot sēžammaisiem labu auru! Tāpēc mūsu sēžammaisiem ir dots vārds – Pufi Latvija!

Mūsu darbības stūrakmeņi ir augsta kvalitāte un serviss – individuāla pieeja katram pasūtījumam un klientam.

Vairāku gadu garumā  ir testēti dažādi audumi un putu polistirola granulas no visas pasaules un ir atrastas  kvalitatīvākās un mūsu produktiem atbilstošākās izejvielas. Lai mūsu pircējam dotu izvēles iespējas un labākos produktus, darbs pie audumu izvēles un produktu piedāvājuma ir nepārtraukts – mēs sekojam līdz interjera tendencēm pasaulē un piedāvājam produktus atbilstoši tām.

No brīža, kad apmeklējat mūsu internetveikalu vai ražotni, līdz brīdim, kad saņemsiet preci, mēs rūpēsimies par Jūsu pasūtījumu kā par vienīgo: ar ātru un precīzu komunikāciju, lai pasūtījuma izpilde būtu precīza un Jūsu saņemtais sēžammaiss būtu atbilstošs Jūsu vēlmēm un sniegtu Jums prieku un labāko atpūtu!

Kāpēc izvēlēties mūsu Pufi Latvija sēžammaisus?

Mums ir indivuduāla pieeja katram klientam un pasūtījumam. Mums ir svarīgi, lai Jums būtu patīkami ar mums sadarboties, lai Jūs sajustu to prieku un degsmi, ko mēs savā darbā ieguldām! Šobrīd mūsu piedāvājumā ir vismaz 15 produkti, kurus var izgatavot no dažādiem materiāliem. Mēs izgatavojam sēžammaisus arī uz pasūtījuma, tāpēc mūsu produktu katalogs laiku pa laikam tiek papildināts.

Pateicamies Jums par uzticību mums un mūsu produktiem, par atsauksmēm un ieteikumiem. Mēs turpināsim attīstīties – paplašināt produktu un pakalpojumu klāstu, lai padarītu labāku un patīkamāku Jūsu un savu atpūtu!

Mūsu komanda